Čističe

Čistič brzd REPSTAR 500ml

REPSTAR Bremsenreiniger Čistič Bŕzd 500ml -pri min. odbere 12ks - 0

Odstraňuje olej, nečistoty a brzdovú kvapalinu, nezanecháva žiadne zvyšky. Čistí časti bŕzd, spojky a prevodovky, štartéry, svetelné stroje, karburátory, benzínové čerpadlá a súčiastky motora, sklo a kov pred lepiacimi činnosťami

Cena s DPH 1,55 EUR

CISTIC BRZD – ODMASTNOVAC GMT 600ml

Cena s DPH 1,85 EUR


Čistič bŕzd je určený k účinnému čisteniu kotúčových a bubnových bŕzd, obložení, spojky, brzdových valcov a puzdier. Účinne odstraňuje mastnotu, brzdovú kvapalinu, olej, mazivá, decht apod.

Čistič kovov – bŕzd Master Care, v spreji 500 ml

Čistič kovov - bŕzd Master Care, v spreji 500 ml - 0

značka Master Care, čistič kovov – bŕzd odstraňuje olej, tuk a nečistotu rýchle a bez zbytkov. Ošetrené súčiastky sú absolutne čisté a odmastené. Zaručí sa tak rýchla montáž a jednoduchá oprava. Čistí jednoduchým nastriekaním odstraňuje mastnoty, nečistoty a brzdové kvapaliny. Je vhodný k odmasťovaniu reťazí. Odstraňuje taktiež stvrdnuté zostatky nečistôt. S obsahom špeciálnych rozpúšťadiel pre maximálne účinky. Rýchloschnúci. !!! Extrémne horľavý, dráždi kožu !!! BEZPEČNOSTNÉ UPOZORNENIE : Škodilvý pre vodné organizmy, môže vyvolať dlhodobé nepriaznivé účinky vo vodnom prostredí. Vdychovanie pár môže spôsobiť únavu a závrate. Nevdychujte aerosoly. Používajte len v dobre vetraných priestoroch. Zneškodníte tento materiál a jeho obal v zbernom mieste pre zvlášte alebo nebezpečné odpady. Nádoba je pod stálym tlakom, nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám nad 50 stupňov. Nádobu nespalujte. Nestriekajte do ohňa alebo na horľavé predmety. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov vznietenia !!!!!

Cena s DPH 1,80 EUR

WURTH ČISTIČ BRZD 750 ML

Cena s DPH 2,80 EUR

Univerzálny, vysokoúčinný, ekologický prostriedok na odmasťovanie a čistenie povrchov. Na čistenie a odmasťovanie rôznych povrchov v oblasti údržieb, opráv, výrobných prevádzok, obrábacích dielní, autoservisov a pod. Vhodný na prípravu plôch pred lepením a utesňovaním.

Slúži na rýchle odstránenie olejovitých a mastných zvyškov, sadzí, prachu z brzdového obloženia na vozidlách, kotúčových a bubnových brzdách, motoroch a telesách prevodoviek atď.

Použitie:

Prostriedok aplikujte nástrekom (sprej), štetcom alebo pomocou handry (kanister) na znečistené povrchy a utrite utierkou. V prípade potreby prostriedok aplikujte znovu. Nežiaduce zvyšky prostriedku sa odparia.

Typické vlastnosti:

Krátka doba odvetrania a vysoký čistiaci účinok.
Rýchlo a efektívne odstraňuje z povrchov olejovité zvyšky, mastnoty, sadze, staré znečistenia, nánosy, prach z brzdového obloženia a pod.
Po očistení nezanecháva žiadne zvyšky.
Okamžitý účinok hneď po nástreku.
Oplachovací účinok.
Neobsahuje acetón, AOX ani silikón.
Veľmi dobrá znášanlivosť s inými materiálmi, ako sú laky, plasty, tesnenia a guma.

Zollex čistič diskov 750 ml

Zollex čistič diskov 750ml - alkalický / trigger Wheel Cleaner Alcaline /

Na čistenie akýkoľvek typov nečistôt z kolies. Aktívne zložky ľahko a účinne odstránia olej, mastné škvŕny a brzdový prach zmiešaný s bahnom. Bezpečné pre pneumatiky

Cena s DPH 2,10 EUR

CARLSON ČISTIČ DISKOV 400ML – AEROSOL

Prípravok je určený k rýchlemu vyčisteniu oceľových a hliníkových diskov a krytov. 

Prípravok je určený k rýchlemu vyčisteniu oceľových a hliníkových diskov a krytov. Odstraňuje prach a mastnú špinu z brzdového obloženia, zbytky oleja a iné nečistoty z vozidla. Nenarušuje povrchovú úpravu hliníkových diskov.

Cena s DPH 2,40 EUR

K2 Felix 770 ml

K2 Felix 770 ml - 0

Bezpečný a účinný výrobok na čistenie kolies. Dôkladne rozpúšťa a odstraňuje tie najťažšie znečistenia na pneumatikách a diskoch kolies. Pneumatiky vyzeraju ako nové a diskom prinavracia hlboký lesk. Je špeciálne doporučený pre hliníkové kolesá. Úplne bezpečný pre disky a pneumatiky.

Felix používa rozprašovač novej generácie, ktorý umožňuje aplikovať prípravok v každej polohe – aj hore dnom, čím sa dá využiť aj na ťažko prístupných miestach. Chráni pred koróziou: Prepracovaný recept výrobku zabezpečuje, že na povrchu kolies sa vytvára ochranná vrstva, ktorá chráni proti korózii a uľahčuje opätovné čistenie.

Použitie:

 1. Zvlhčite čistenú pneumatiku alebo disk veľkým množstvom vody a odstráňte mechanicky väčšie nečistoty.
 2. Naneste Felix-a.
 3. Počkajte 10 minút.
 4. Krúživými pohybmi odstráňte nečistoty. Môžete použiť aj jemný štetec.
 5. Opláchnite väčším množstvom vody.

Cena s DPH 2,30 EUR

Millers Oils Engine Flush 250 ml

Millers Oils Engine Flush 250 ml - 0

Prímes do motorového oleja aplikovaná tesne pred jeho výmenou. Odstraňuje kaly a ďalšie nečistoty vo vnútri motora.

Prímes do motorového oleja aplikovaná tesne pred jeho výmenou. Vhodné pre benzínové aj naftové motory osobných a ľahkých dodávkových automobilov. Odstraňuje a rozpúšťa kaly a ďalšie nečistoty vo vnútri motora. Prispieva k čistote vnútorného priestoru motora, čím redukuje opotrebenie súčastí a predlžuje životnosť motora.

Odporúčame použiť, ak došlo k prekročeniu stanoveného intervalu výmeny oleja, alebo ak nemáte informácie o kvalite a dĺžke aplikácie predchádzajúcej olejovej náplne. Obzvlášť vhodné pri prechode na kvalitný olej Millers Oils.

POUŽITIE:

Po naliatí do starého oleja, ktorý budete meniť, nechajte bežať motor 15-20 minút a potom vykonajte klasicky výmenu oleja. 1 fľaša (250ml) na jednu olejovú náplň.

CHARAKTERISTIKA:

SAE Viscosity Grade … 10

Specific Gravity @ 15°C … 0.885

Kinematic Viscosity @ 100°C … 6.0cSt

Kinematic Viscosity @ 40°C … 32.0cSt

Viscosity Index … 96

Pour Point °C … -10

Flashpoint °C … 200

Cold Crank Viscosity … n/a

Cena s DPH 4,77 EUR

Dexoll Čistič motora 1 l

Dexoll Čistič motora 1 l - 0

Extra silný čistič na motor.

Poradí si aj s najzažratejšou špinou a usadeninami.

Stačí iba nastriekať na povrch a nechať pôsobiť cca 5 minút. Následne stačí opláchnuť slabším tlakom vody. V prípade extrémne silného znečistenia postup zopakovať.  

Objem – 1000ml  

Cena s DPH 3,15 EUR

Liqui Moly 5129 Pro-Line Čistič benzínového systému motora 300 ml

Čistič benzínového systému motora 5129 / Motor System Reiniger Benzin 5129

Čistič odstraňuje škodlivé usadeniny zo vstrekovacích trysiek a sacích ventilov. Tým sa obnoví optimálne zloženie zápalnej zmesi, príp. sa udržia jej správne hodnoty. Obsiahnuté korózne inhibítory chránia celý palivový systém pred hrdzou. Čistič zaručuje zachovanie prvopočiatočného výkonu motora a nízke hodnoty splodín vo výfukových plynoch. Rovnako znižuje spotrebu pohonných hmôt.

Použitie

Výborne sa hodí pre dielňové používanie a je doporučený pre všetky benzínové motory. Jednoducho sa pridáva do benzínu v nádrží vozidla. Obsah dózy 300 ml stačí maximálne pre 75 l benzínu.

Cena s DPH 6,35 EUR

Liqui Moly 5128 Pro-Line Čistič dieselového systému motora 300 ml

Liqui Moly Čistič dieselového systému motora je aditívum s vysokým podielom účinných čistiacich, antikoróznych a mazacích prísad. Súčiastky vyrobené s vysokou presnosťou ako sú napríklad vstrekovacie trysky a vysokotlakové čerpadlá budú zbavené škodlivých usadenín a získajú tak optimálnu funkciu.

Prísada chráni drahé súčiastky vstrekovacích systémov pomocou obsiahnutých antikoróznych inhibítorov a mazacích prísad. Liqui Moly Čistič dieselového systému motora obnovuje výkon motora na jeho pôvodnú hodnotu, zaisťuje nízku hodnotu emisií a tým znižuje spotrebu pohonných hmôt.

 • Odstraňuje usadeniny v celom palivovom systéme.
 • Zabraňuje tvorbe usadenín.
 • Chráni súčiastky vstrekovacieho systému pred koróziou a proti opotrebeniu.
 • Zabraňuje zadieraniu ihiel trysiek.
 • Zaručuje optimálne spaľovanie.

Použitie
Pre všetky dieselové motory s a bez filtra pevných častíc (DPF), vrátane vysokotlakových systémov vstrekovania “Common Rail” a “čerpadlo-tryska”. Prísada sa jednoducho pridáva do nádrže vozidla s naftou. Miešanie sa vykonáva samovoľne v nádrži vozidla. Obsah balenia vystačí na maximálne 75 litrov nafty.

Cena s DPH 6,25 EUR

Liqui Moly 5110 Čistič vstrekovania 300 ml

Prostriedok odstraňuje usadeniny zo vstrekovacích a sacích ventilov, zapaľovacích sviečok a rovnako aj zo spaľovacieho priestoru. Zabraňuje ich opätovnému usadzovaniu a odstraňuje štartovacie problémy a nerovnomerný beh motora.  

Ošetruje všetky súčiastky benzínového vstrekovacieho systému. Chráni celý palivový systém pred koróziou. Zlepšuje reakciu na pridanie plynu. Optimalizuje zloženie spalín a výkonnosť motora. Čisté motory spotrebujú menej pohonných hmôt a produkujú menej škodlivých výfukových plynov.  

Použitie:

Vhodné pre všetky benzínové motory – pre preventívnu údržbu alebo pre odstraňovanie problémov. Testované na motoroch s turbodúchadlami a katalyzátormi. Pridáva sa priamo do nádrže. Obsah dózy postačí až na 70l benzínu. Účinnosť je cca 2000km.  

Cena s DPH 7,95 EUR

Liqui Moly 3318 Schnell-Reiniger 500 ml

Robí vaše montážne práce čistejšie, jednoduchšie a bezpečnejšie. Odstraňuje olej, mastnotu a nečistoty rýchlo bez stopy. Časti lieči sú absolútne bez zbytkov a úplne odmastiť. Šetrí čas a náklady a zaisťuje dokonalé opravy. Rozpúšťa živice a mastné zvyšky. Dobré penetračné vlastnosti a riadené odparovanie bez zvyškov. Odstraňuje olej, mastnotu, nečistoty na báze a nezanecháva zvyšky.

POUŽITIE:

Univerzálny čistič k rýchlemu čisteniu a odmasteniu malých konštrukčných prvkov v motorových vozidlách a priemyslu. Používa sa pre brzdy a spojky, prevodovky a montáže a opravy. Odstraňuje olej, mastnotu, škvrny od podlahy.

Cena s DPH 2,20 EUR

Liqui Moly 5139 Údržba dieselového systému 250 ml

 • Ošetruje a chráni celý palivový systém pred opotrebením, koróziou a usadeninami.
 • Zlepšuje chod motora a zabraňuje strate výkonu.
 • Zvyšuje mazaciu schopnosť paliva
 • Vhodné pre všetky dieselové motory s i bez filtra pevných častíc (DPF/FAP)

Použitie: preventívna údržba vstrekovacích systémov Common Rail a čerpadlo-tryska (PD).

Testované na motoroch s turbodúchadlami.

Pridáva sa priamo do palivovej nádrže. Obsah dózy postačí až na 75l nafty.

Cena s DPH 6,00 EUR

Liqui Moly Aktívna čistiaca pena – 500ml

Pena na čistenie Liqui Moly Aktiv-Schaumreineger s objemom 500 ml je určená na čistenie autoskiel, karosérií, palubných dosiek, hliníkových kolies alebo napríklad svetlometov. Je určená na ručné umývanie a účinne čistí ošetrovaný materiál a dokáže navyše odstrániť hmyz, zvyšky oleja i silikón. Autokozmetika je vhodná na hliník, oceľ, gumu, chróm i plast. Tento prípravok využijete v interiéri aj exteriéri.

 • Liqui Moly Aktiv-Schaumreineger univerzálny pena na čistenie s vysokým účinkom
 • Účinne ošetruje a čistí autosklá, svetlomety, karosérie, palubnej dosky i plastové materiály
 • Možnosť použitia aj na gumu, hliník a oceľ
 • Odstraňuje napríklad hmyz, silikón alebo zvyšky oleja
 • Praktické balenie aj pre opakované používanie
 • Vhodná do interiéru aj exteriéru

Použitie  Karoséria, Palubná doska, plasty, Autosklá, Svetlomety, Disky, hliník

Cena s DPH 4,00 EUR

Liqui Moly ŠTART sprej 200 ml

 • Štartovací éterový sprej Liqui Moly Štart Fix 200ml (LI1085) Popis: Prostriedok zaistí spoľahlivé štartovanie za chladu, vo vlhku, pri mokrých zapaľovacích sviečkach a slabom akumulátore. Prostriedok obsahuje kombináciu ľahko zápalných látok a je veľmi vhodný pre všetky benzínové a dieselové motory. Uľahčuje naskočenie spaľovacích motorov a je účinný aj pri extrémnom chlade. Šetrí motor a akumulátor, je hospodárny. Zapaľovací proces je ľahší a nepoškodzuje motor.
 • Použitie: Pre všetky benzínové a dieselové motory, štvortaktné aj dvojtaktné, ako sa používajú v osobných i úžitkových vozidlách, autobusoch, motocykloch, člnoch, poľnohospodárskych strojoch, traktoroch, kosačkách, motorových pílach atď. Autokozmetika » Údržba motora » Štartovací éterový sprej Liqui Moly

Cena s DPH 4,30 EUR

Liqui Moly 1019 Čistič motora 500 ml

Liqui Moly 1019 Čistič motora 500ML – Prostriedok čistí a vyplachuje vnútro motora. Vysoko účinné čistiace prísady rozpúšťajú usadeniny, povlaky a tekuté nečistoty. Tieto rozpustené usadeniny odtečú pri výmene oleja spolu s opotrebovaným olejom.

Výhody:

 • motor podáva opäť plný výkon
 • motor sa menej opotrebováva
 • výfukové splodiny sú optimalizované
 • predchádza sa nedostatočnému mazaniu

Použitie:

Použiť vždy pred výmenou oleja. Pridať do starého oleja a cca po 10 minútach behu motora na volnobeh olej vypustiť. Po výmene olejového filtra naplniť čerstv ýolej.

Obsah:

Obsah 500 ml prostriedku stačí pre motory s náplňou motorového oleja až 5 litrov.

Cena s DPH 10,95 EUR

Liqui Moly 5156 Pro-Line Čistič dieselových systémov 500 ml

Prísada znižuje obsah škodlivých látok vo výfukových plynov, optimalizuje jeho zloženie a znižuje tvorbu dymu. Čistí vstrekovacie trysky a celý palivový systém od škodlivých usadenín. Zabraňuje zapečeniu a zalepeniu ihiel trysiek. Optimalizuje spaľovací proces. Motor tak získa späť pôvodný výkon.

Použitie:
Vhodné pre všetky atmosférické a turbodúchadlom preplňované dieselové motory s i bez filtra pevných častíc (DPF). Prídáva sa priamo do palivovej nádrže. Pre preventívne používanie, rovnako tak pre aplikáciu po opravách palivového systému a pri pravidelných prehliadkach vozidla. Obsah dózy 500 ml stačí maximálne na 70 l nafty.  

Cena s DPH 12,15 EUR

Liqui Moly 4087 Čistič klimatizácie 250 ml

Prostriedok je špeciálny čistiaci roztok pre optimálne a hospodárne odstránenie baktérií, plesní, vírusov a choroboplodných zárodkov z klimatizačných zariadení bez jej demontáže. Dezinfikuje zariadenie a odstraňuje nepríjemný zápach. Vytvára ochranný film, ktorý zaručuje svieži a čistý vzduch a optimálny chladiaci výkon zariadenia.

Vlastnosti:

 • zvyšuje jazdný komfort
 • odstraňuje nepríjemný zápach
 • udržuje čerstvý,čistý vzduch

Použitie:

Na čistenie a dezinfekciu klimatizačných systémov. Je nutné zachovať servisné doporučenie výrobcov vozidiel pre čistenie klimatizácií jednotlivých modelov automobilov.

Cena s DPH 12,95 EUR

LIQUI MOLY Pro-Line Čistič sania dieselového motora 400ml

Špeciálny aktívny čistiaci prostriedok pre čistenie typického znečistenia a usadenín na škrtiacej klapke a v sacom priestore dieselového motoru. Rozpúšťa a odstraňuje všetky mazľavé povlaky a nečistoty ako sú oleje, sadze apod. Zaručuje funkčnosť pohyblivých dielov a znižuje spotrebu pohonných hmôt. Zvyšuje prevádzkovú spoľahlivosť dieselových motorov.

POUŽITIE:

Vhodný pre čistenie celého sacieho systému motora.

Doporučené len pre použitie v dieselových motoroch.

Návod na použitie: Uvolnit prístup k saniu motora a očistit nečistoty nastriekaním čističa. Pomocou dlhej hadičky je možné výčistiť všetky sacie kanále. -následne naštartovať motor a pri jeho behu 2000 otáčok pomocou krátkych intervalov 2-3 sekundy striekať čistič do sacieho systému. Pokiaľ sa pri aplikácii zvýšia otáčky motora o viac než 1000 otáčok je potrebné striekanie čističa ihneď prerušiť. Pozor: Používať len pri bežiacom motore.  

Cena s DPH 17,70 EUR

Zollex Insect Remover 750 ml

Odstraňuje stopy hmyzu zo všetkých povrchov automobilov.

Vysoký čistiaci výkon bez poškodenia laku a ďalších častí automobilu.

Najlepšie aplikovať pred umývaním automobilu.

CENA s DPH 1,55 EUR

Zollex ZOLLEX Čistiaci prostriedok na kožu (VP-055) 750 ml

Čistiaci prostriedok na kožu ZOLLEX – tento výrobok používajte na šetrnú starostlivosť a čistenie interiéru vozidla. Neutralizuje zápach. Nezanecháva škvrny a mastné zvyšky. Tvorí ochranný film, ktorý zabraňuje vysychaniu a praskaniu. Ošetrený povrch tiež nie je klzký. Po vyčistení týmto produktom sa odporúča kožu ošetriť kondicionérom „Zollex Leather“. NÁVOD: Odstráňte hrubú špinu. Naneste na povrch zo vzdialenosti 15 – 20 cm a utrite ho mäkkou handrou. Ak je povrch silne znečistený, použite špongiu. Počkajte 1–2 minúty a následne utrite navlhčenou textíliou. V prípade veľkých škvŕn sa odporúča postup zopakovať. Potom naneste kondicionér Zollex Leather.

CENA s DPH 3,30 EUR

Carlson ČISTIACI sprej NA REŤAZE 400 ml

Čistiaci spray na reťaze CARLSON – Čistiaci prostriedok na reťaze odstraňuje mastnú špinu a staré oleje a zaisťuje lepšie zachytávaniu maziva.  

CENA s DPH 2,40 EUR