Čističe

GrandX Čistič bŕzd 500ml

Odporúča sa používať ho najmä pri výmene brzdových doštičiek (výborne odstraňuje brzdový prach), no skvele očistí aj rôzne časti motora, keďže skvelo odstraňuje prach, mastnotu, rozpúšťa a odstraňuje zvyšky olejov aj asfaltu. 

Cena s DPH 1,50 EUR

Zollex Čistič bŕzd 500 ml

Vysoko výkonný čistič-odmastňovač-rýchločistič pre brzdové, prevodové a mechanické časti a súčasti.

Vlastnosti
Odstraňuje olej, mastnotu, špinu a brzdovú kvapalinu. Nezanecháva žiadne zvyšky a nenapádava brzdový strmeň. Neobsahuje chlorové rozpúšťadlá, silikón a acetón

Využitie 
Čistí brzdové, spojkové a rôzné iné mechanické časti mechanizmov a konštrukcií, štartéry,alternátory, karburátory, palivové čerpadlá, splyňovače. Používa sa taktiež na sklo a kov pred lepením na dokonalé odmastenie lepiacich plôch. Dá sa použiť tiež na odmastenie plastov pred nanášaním farieb.

Použitie
Pri silných nečistotách proces opakovať alebo aplikovať s použitím kefy. Nenanášať na termoplasty ako pvc,plexisklo,polystyren ako aj gumu a taktiez nenanasat na lak.

Cena s DPH 1,45 EUR

Čistič brzd REPSTAR 500ml

REPSTAR Bremsenreiniger Čistič Bŕzd 500ml -pri min. odbere 12ks - 0

Odstraňuje olej, nečistoty a brzdovú kvapalinu, nezanecháva žiadne zvyšky. Čistí časti bŕzd, spojky a prevodovky, štartéry, svetelné stroje, karburátory, benzínové čerpadlá a súčiastky motora, sklo a kov pred lepiacimi činnosťami

Cena s DPH 1,58 EUR

Čistič kovov – bŕzd Master Care, v spreji 500 ml

Čistič kovov - bŕzd Master Care, v spreji 500 ml - 0

značka Master Care, čistič kovov – bŕzd odstraňuje olej, tuk a nečistotu rýchle a bez zbytkov. Ošetrené súčiastky sú absolutne čisté a odmastené. Zaručí sa tak rýchla montáž a jednoduchá oprava. Čistí jednoduchým nastriekaním odstraňuje mastnoty, nečistoty a brzdové kvapaliny. Je vhodný k odmasťovaniu reťazí. Odstraňuje taktiež stvrdnuté zostatky nečistôt. S obsahom špeciálnych rozpúšťadiel pre maximálne účinky. Rýchloschnúci. !!! Extrémne horľavý, dráždi kožu !!! BEZPEČNOSTNÉ UPOZORNENIE : Škodilvý pre vodné organizmy, môže vyvolať dlhodobé nepriaznivé účinky vo vodnom prostredí. Vdychovanie pár môže spôsobiť únavu a závrate. Nevdychujte aerosoly. Používajte len v dobre vetraných priestoroch. Zneškodníte tento materiál a jeho obal v zbernom mieste pre zvlášte alebo nebezpečné odpady. Nádoba je pod stálym tlakom, nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám nad 50 stupňov. Nádobu nespalujte. Nestriekajte do ohňa alebo na horľavé predmety. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov vznietenia !!!!!

Cena s DPH 2,00 EUR

BRAKE CLEANER – Čistič bŕzd bez acetónu 5 L – BlueChem

BRAKE CLEANER - Čistič bŕzd bez acetónu  5 L - BlueChem

Cena s DPH 17,70 EUR

Zollex čistič diskov 750 ml

Zollex čistič diskov 750ml - alkalický  / trigger Wheel Cleaner Alcaline /

Na čistenie akýkoľvek typov nečistôt z kolies. Aktívne zložky ľahko a účinne odstránia olej, mastné škvŕny a brzdový prach zmiešaný s bahnom. Bezpečné pre pneumatiky

Cena s DPH 2,90 EUR

CARLSON ČISTIČ DISKOV 400ML – AEROSOL

Prípravok je určený k rýchlemu vyčisteniu oceľových a hliníkových diskov a krytov. 

Prípravok je určený k rýchlemu vyčisteniu oceľových a hliníkových diskov a krytov. Odstraňuje prach a mastnú špinu z brzdového obloženia, zbytky oleja a iné nečistoty z vozidla. Nenarušuje povrchovú úpravu hliníkových diskov.

Cena s DPH 2,60 EUR

K2 Felix 770 ml

K2 Felix 770 ml - 0

Bezpečný a účinný výrobok na čistenie kolies. Dôkladne rozpúšťa a odstraňuje tie najťažšie znečistenia na pneumatikách a diskoch kolies. Pneumatiky vyzeraju ako nové a diskom prinavracia hlboký lesk. Je špeciálne doporučený pre hliníkové kolesá. Úplne bezpečný pre disky a pneumatiky.

Felix používa rozprašovač novej generácie, ktorý umožňuje aplikovať prípravok v každej polohe – aj hore dnom, čím sa dá využiť aj na ťažko prístupných miestach. Chráni pred koróziou: Prepracovaný recept výrobku zabezpečuje, že na povrchu kolies sa vytvára ochranná vrstva, ktorá chráni proti korózii a uľahčuje opätovné čistenie.

Použitie:

  1. Zvlhčite čistenú pneumatiku alebo disk veľkým množstvom vody a odstráňte mechanicky väčšie nečistoty.
  2. Naneste Felix-a.
  3. Počkajte 10 minút.
  4. Krúživými pohybmi odstráňte nečistoty. Môžete použiť aj jemný štetec.
  5. Opláchnite väčším množstvom vody.

Cena s DPH 2,20 EUR

Millers Oils Engine Flush 250 ml

Millers Oils Engine Flush 250 ml - 0

Prímes do motorového oleja aplikovaná tesne pred jeho výmenou. Odstraňuje kaly a ďalšie nečistoty vo vnútri motora.

Prímes do motorového oleja aplikovaná tesne pred jeho výmenou. Vhodné pre benzínové aj naftové motory osobných a ľahkých dodávkových automobilov. Odstraňuje a rozpúšťa kaly a ďalšie nečistoty vo vnútri motora. Prispieva k čistote vnútorného priestoru motora, čím redukuje opotrebenie súčastí a predlžuje životnosť motora.

Odporúčame použiť, ak došlo k prekročeniu stanoveného intervalu výmeny oleja, alebo ak nemáte informácie o kvalite a dĺžke aplikácie predchádzajúcej olejovej náplne. Obzvlášť vhodné pri prechode na kvalitný olej Millers Oils.

POUŽITIE:

Po naliatí do starého oleja, ktorý budete meniť, nechajte bežať motor 15-20 minút a potom vykonajte klasicky výmenu oleja. 1 fľaša (250ml) na jednu olejovú náplň.

CHARAKTERISTIKA:

SAE Viscosity Grade … 10

Specific Gravity @ 15°C … 0.885

Kinematic Viscosity @ 100°C … 6.0cSt

Kinematic Viscosity @ 40°C … 32.0cSt

Viscosity Index … 96

Pour Point °C … -10

Flashpoint °C … 200

Cold Crank Viscosity … n/a

Cena s DPH 4,77 EUR

Dexoll Čistič motora 1 l

Dexoll Čistič motora 1 l - 0

Extra silný čistič na motor.

Poradí si aj s najzažratejšou špinou a usadeninami.

Stačí iba nastriekať na povrch a nechať pôsobiť cca 5 minút. Následne stačí opláchnuť slabším tlakom vody. V prípade extrémne silného znečistenia postup zopakovať.  

Objem – 1000ml  

Cena s DPH 3,30 EUR